Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

NUFORCE - nowe wersje flagowych słuchawek dokanałowych (8.03.2013)

Amerykański producent NuForce wprowadza do sprzedaży odświeżoną wersję swoich flagowych słuchawek dokanałowych. NE-700X (cena 199 złotych) oraz NE-700M (cena 229 złotych). Słuchawki są objęte gwarancją na terenie Polski.

Oba modele po raz pierwszy pojawiły się w sprzedaży na początku 2011 roku. Zastosowano w nich 8-milimetrowy przetwornik zamknięty w aluminiowej obudowie, która redukuje wibracje.

W nowej wersji NuForce NE-700X (dostępne w kolorze Aqua Silver) i NE-700M (wersja kolorystyczna Smoky Bronze) zastosowano wzmocniony kabel z kątową wtyczką mini-jack, który jest też bardziej odporny na szarpanie. Zmianie uległ także kształt pilota z wbudowanym mikrofonem - pojedynczy przycisk służący zarówno do kontroli połączeń głosowych, jak i obsługi muzyki, jest teraz większy i wygodniejszy w obsłudze. NuForce NE-700M są kompatybilne z produktami Apple oraz innymi smartfonami wykorzystującymi układ styków w standardzie TRRS.

Do NE-700X i NE-700M dołączony jest zestaw akcesoriów w postaci zapasowego kompletu końcówek oraz pokrowca odpowiadającego kolorostycznie (srebrnego lub brązowego) danemu modelowi słuchawek.

Dane techniczne NuForce NE-700:

[zdjęcie słuchawek NuForce NE-700M]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl