Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

CRESYN - nowe słuchawki dokanałowe i nauszne (8.03.2013)

W najbliższych dniach do sklepów trafią nowe słuchawki Cresyn. Będą to dokanałowe C520E, oraz trzy modele nauszne C250H, C590H i topowy model C750H.

Cresyn C520E (cena 110 złotych) to dokanałowe słuchawki z płaskimi, nieplączącymi się przewodami. Wymienne, silikonowe wkąłdki wraz z ergonomiczną i przyjemną w dotyku obudową zapewniają wygodę i izolację od otoczenia. Zastosowno 8,8 milimetrowy przetwornik dynamiczny. C520E posiadają w zestawie miękki pokrowiec oraz rozdzielacz na 2 pary słuchawek, dzięki któremu możemy podzielić się muzyką z najbliższymi. Dostęne są dwie wersje obudowy - zielona i czerwona.

Cresyn C250H (cena 129 złotych) to niewielkie i niedrogie słuchawki przenośne. Mają one konstrukcję zamkniętą. Przetwornik ma rozmiar 38 milimetrów. C250H dostępne są w kolorach czarnym i białym.

Słuchawki C590H (cena 239 złotych) - podobnie do C250H - zostały zaprojektowane w sposób minimalistyczny. Są to to również słuchawki zamknięte. Zastosowano 40-milimetrowy przetwornik. Projektanci Cresyna w modelu C590H postanowili zrobić ukłon w stronę osób korzystających ze smartfonów montując na kablu mikrofon wraz z pilotem do odbierania i kończenia rozmów, który można również w zależności od urządzenia wykorzystać do obsługi odtwarzacza muzyki. Cresyn zastosował w słuchawkach gniazdo jack, które umożliwia łatwą i szybką wymianę kabla oraz odpięcie go w celach transportowych. Słuchawki Cresyn C590H dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych a w zestawie znajdziemy wygodny pokrowiec oraz dwa kable - jeden z mikrofonem oraz drugi bez mikrofonu.

C750H (cena 299 złotych) to najwyższy model z nowej serii. Są to nauszne słuchawki z masywnym pałąkiem oraz wygodnymi, miękkimi nausznikami. Cresyn analogicznie do modelu C590H wyposażył model C750H w dwa odpinane kable w tym jeden z mikrofonem i pilotem do sterowania telefonem lub odtwarzacze. W słuchawkach zamontowano wejście jack pod kabel po obu stronach co umożliwia umocowanie kabla po lewej lub po prawej stronie, ale to nie wyczerpuje dostępnych możliwości. Pod wolne wejście jack można podpiąć drugą parę słuchawek i słuchać muzyki wspólnie z drugą osobą. Przetworniki zastosowane w modelu C750H mają rozmiar 40mm. Wysoka skuteczność słuchawek pozwala na wspołprcę z dowolnym odtwarzaczem czy smartfonem.

[zdjęcie słuchawek Cresyn C520E]
[zdjęcie słuchawek Cresyn C250H]
[zdjęcie słuchawek Cresyn C590H]
[zdjęcie słuchawek Cresyn C750H]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl