Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

IRIVER - przenośny rejestrator audio IVR-M1 (8.03.2013)

Iriver IVR-M1 to to nowy cyfrowy rejestrator audio, następca modelu VR1. Urządzenie z polskim interfejsem (jeden z 31 dostępnych języków) jest już dostępne w sprzedaży w Polsce, a jego cena detaliczna to 599 złotych.

IVR-M1 ma rozbudowane możliwości funkcjonalne i rozwiązania techniczne wprowadzone w trosce o uzyskanie dźwięku wysokiej jakości. Z tego względu w materiałach prasowych podkreśla się by nie traktować tego urządzneia jako zwykłego dyktafonu.

IVR-M1 oferuje zarówno możliwość zapisu z kompresją jak i zapisu bez kompresji (Linear PCM). Wbudowany jest stereofoniczny mikrofon. Dostępne są dodatkowe funkcje, jak choćby automatyczny pomiar poziomu głośności, wyciszanie szumów, nagrywanie aktywowane głosem, nagrywanie z timerem oraz komunikaty głosowe.

IVR-M1 umożliwia też słuchanie nagrań w formatach MP3, WMA oraz posiada wbudowany tuner radiowy. Jest też możliwość rejestrowania audycji radiowych. Można słuchać nagrań przez słuchawki i z wbudowanego głośnika.

Czas pracy rejestratora na jednym zestawie baterii wynosi do 55h przy nagrywaniu. Zastosowano typowe, wymienne baterie alkaliczne typu AAA. Oprócz wbudowanej pamięci 8GB do dypozycji jest także slot na karty microSD. Wymiary (SWG) to 40.7 x 98.3 x 18.7mm. Masa wraz z baterią to 53g.

[zdjęcie rejestratora audio Iriver IVR-M1]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl