Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ERARD - francuskie meble, stojaki i uchwyty AV w Polsce (28.02.2013)

Erard to francuski producent mebli, stojaków i uchwytów przeznaczonych do telewizorów i sprzętu AV. Firma rozpoczęła działalność w 1961 roku specjalizując się w sprzedaży akcesoriów do instalacji antenowych. W 1974 wprowadzono do oferty uchwyt ścienny do telewizorów (wtedy jeszcze CRT), który był pierwszym tego typu produktem na rynku europejskim. Od tego czasu Erard sukcesywnie rozszerzał asortyment o kolejne linie produktów.

Erard ma nowoczesny kompleks produkcyjny mieszczący się w południowo wschodniej części Francji w miejscowości Chavanoz. Budynek fabryki zajmuje powierzchnię 16.000 m2 i oprócz linii produkcyjnych zawiera biura konstrukcyjne i własny ośrodek wzornictwa.

Aktualna oferta Erard to ponad 40 rodzajów uchwytów do telewizorów, monitorów i projektorów, oraz 10 linii modelowych stolików AV i stojaków pod telewizory.

Osobne działy to Erard Connect - szeroki asortyment przewodów i akcesoriów do wszelkiego rodzaju połączeń oraz Erard Pro - oferta złączy i dystrybutorów sygnału różnego formatu dla profesjonalnych instalacji audiowizualnych.

Od marca 2013 produkty Erard będą dostępne w Polsce w dystrybucji Best Audio.

[zdjęcie szafki na sprzęt Erard Ice]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl