Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ERARD - francuskie meble, stojaki i uchwyty AV w Polsce (28.02.2013)

Erard to francuski producent mebli, stojaków i uchwytów przeznaczonych do telewizorów i sprzętu AV. Firma rozpoczęła działalność w 1961 roku specjalizując się w sprzedaży akcesoriów do instalacji antenowych. W 1974 wprowadzono do oferty uchwyt ścienny do telewizorów (wtedy jeszcze CRT), który był pierwszym tego typu produktem na rynku europejskim. Od tego czasu Erard sukcesywnie rozszerzał asortyment o kolejne linie produktów.

Erard ma nowoczesny kompleks produkcyjny mieszczący się w południowo wschodniej części Francji w miejscowości Chavanoz. Budynek fabryki zajmuje powierzchnię 16.000 m2 i oprócz linii produkcyjnych zawiera biura konstrukcyjne i własny ośrodek wzornictwa.

Aktualna oferta Erard to ponad 40 rodzajów uchwytów do telewizorów, monitorów i projektorów, oraz 10 linii modelowych stolików AV i stojaków pod telewizory.

Osobne działy to Erard Connect - szeroki asortyment przewodów i akcesoriów do wszelkiego rodzaju połączeń oraz Erard Pro - oferta złączy i dystrybutorów sygnału różnego formatu dla profesjonalnych instalacji audiowizualnych.

Od marca 2013 produkty Erard będą dostępne w Polsce w dystrybucji Best Audio.

[zdjęcie szafki na sprzęt Erard Ice]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl