Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SOUNDMAGIC - bezprzewodowe-przewodowe słuchawki WP10 (27.02.2013)

Firma Soundmagic poszerzyła właśnie swoją gamę produktów o nowy model słuchawek - tym razem są to bezprzewodowe słuchawki hi-fi o oznaczeniu WP10. Ich cena to 999 złotych.

Słuchawki wyprodukowano z dobrych jakościowo materiałów. Na jednej słuchawce umieszczono przycisk kontroli oraz diody sygnalizujące. WP10 gwarantują wygodę dzięki umiarkowanym dociskom oraz miękkim skórzanym okładzinom na muszlach i pałąku. Musze są regulowane w dwóch płaszczyznach dzięki czemu na głowie mogą przyjąć wiele pozycji, nawet pozycję sportową. Zastosowano przetworniki dynamiczne, 53mm, neodymowe.

W komplecie znajduje się niewielkich rozmiarów nadajnik. Dane są przesyłane w paśmie 2,4GHz (kanał 34, modulacja GFSK). Nadajnik umożliwia nie tylko wprowadzenie dźwięku analogowego poprzez zwykłe wejście liniowe, ale także wprowadzenie dźwięku cyfrowego poprzez wejście USB. Nadajnik z wbudowanym prostym konwerterem CA potrafi pracować wykorzystując dołączoną ładowarkę USB lub na wbudowanym akumulatorze. W tej drugiej opcji zasięg sygnału jest ograniczony do 20m, w przypadku gdy nadajnik podłączony jest na stale do zasilania na otwartej przestrzeni można osiągnąć zasięg 70m. Same słuchawki potrafią pracować pełne 17 godzin na pełnej mocy bez ładowania.

Soundmagic WP10 mogą pracować jako słuchawki przewodowe hi-fi. W komplecie dołączono kabel, którym można podłączyć WP10 bezpośrednio do źródła dźwięku. Kabel ma długośc 1,2m i jest zakończony kątowym, pozłacanym złączem mini-jack stereo 3,5mm.

Cały komplet otrzymujemy w twardym pokrowcu, który umożliwia łatwe przechowywanie i przewożenie sprzętu. WP10 oferowane są w kolorze czarnym oraz czarno-złotym.

Specyfikacja słuchawek Soundmagic WP10:

[zdjęcie słuchawek Soundmagic WP10]
[zdjęcie nadajnika do słuchawek Soundmagic WP10]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl