Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ADVANCE ACOUSTIC - bezprzewodowe kolumny AIR 50 (22.02.2013)

Advance Acoustic AIR 50 to kolejny model aktywnych zestawów głośnikowych z serii AIR. Zastosowano tu taki sam wzmacniacz i takie same głośniki jak w znanych już, większych, podstawkowych kolumnach AIR 70. Różnica polega przede wszystkim na mniejszej obudowie. Dwa otwory bass reflexu znalazły się teraz na przedniej ściance, co ułatwia ustawienie kolumn.

Cechą wyróżniającą AIR 50 jest odbiornik AirBlue z najnowszą wersją kodeka Bluetooth apt-X. AirBlue umożliwia szybką, bezprzewodową komunikację z wszystkimi smartfonami, iPodami, iPhonami, tabletami czy komputerami PC i MAC, korzystającymi z technologii Bluetooth, zarówno z apt-X jak i bez. Odtwarzanie plików MP3 odbywa się z prędkością przesyłu do 350 Kbit/sec. Pliki w tym wypadku nie są dekodowane i nie podlegają dodatkowej degradacji.

Oprócz zdolności do bezprzewodowej komunikacji, kolumny Advance Acoustic AIR 50 posiadają tradycyjne wejście AUX (RCA), do którego można podłączyć dowolne analogowe źródło dźwięku. Do dyspozycji jest też gniazdo mini jack do podłączenia słuchawek oraz niezależna regulacja wzmocnienia.

AIR 50 są dostępne w kolorze czarnym i białym. Cena to 1.390 złotych za komplet.

Podstawowe dane techniczne AIR 50:

[zdjęcie bezprzewodowych zestawów głośnikowych Advance Acoustic AIR 50]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl