Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ENCORE SEVEN - nowy polski producent wzmacnaiczy (21.02.2013)

Na naszym rynku audio pojawił się nowy producent wzmacniaczy, firma Encore Seven. Rozpoczęcie działalności komercyjnej poprzedziła w tym przypadku kilkunastoletnia praktyka hobbystyczna. W 2010 roku podjęto decyzję o uruchomieniu normalnej produkcji i po zakończeniu wszystkich przygotowań, wyroby Encore Seven pojawiły się niedawno w sprzedaży.

Firma ma w ofercie dwa wzmacniacze lampowe, które są dostępne w różnych wersjach wykończenia. Możliwe są też dopasowania specyfikacji wzmacniaczy pod indywidualne zamówienia.

Szatę wzorniczą wzmacniaczy opracowało biuro projektowe Pawła Hankusa. Do regulacji głośności służy duże, poziomo usytuowane koło. Przedni panel jest wykonany ze szkła. Widoczne przez szklany panel lampy są rozmieszczone układzie V.

EggShell Prestige 18 to wzmacniacz lampowy pracujący w klasie AB, o mocy 2 x 18W. Jest przystosowny do pracy z obciążeniami 4 i 8 omów. Ma wejścia CD, AUX, TAPE. Zastosowano 8 lamp: 4 x EL34, 2 x ECC82, 2 x ECC83S. Wersja Brass kosztuje 2.990 zł, a wersja Woodwind 3.370 złotych.

Droższy EggShell Prestige 9 to wzmacniacz pracujący w klasie A, o mocy 2 x 9W. Nie tylko tor audio ale i zasilacz pracuje tu na lampach. Prestige 9 jest przystosowny do pracy z obciążeniem 8 omów. Ma wejścia CD, AUX, TAPE. Zastosowano 7 lamp: 2 x EL34, 1 x 5AR4, 2 x ECC82, 2 x ECC83S (zasilacz lampowy). Wersja Brass kosztuje 3.540 zł, a wersja Woodwind 3.920 złotych.

Firma przyjmuje też indywidualne zlecenia na wzmacnacze audio i wzmacniacze gitarowe. Zapowiadane jest poszerzenie oferty katalogowej.

[Aktualizacja. W drugiej połowie 2013 roku producent wprowadził znaczące zmiany zarówno w odniesieniu do katalogu oferowanych modeli, jak i polityki sprzedaży (organizacja sieci dystrybucyjnej). Aktualne informacje można znaleźć na stronie producenta lub kontaktując się bezpośrednio z firmą.]

[zdjęcie wzmacniacza Encore Seven Egg Shell Prestige]
[zdjęcie wzmacniacza Encore Seven Egg Shell Prestige - włączony]
[zdjęcie wzmacniacza Encore Seven Egg Shell Prestige - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl