Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AUDINST - przetwornik cyfrowo-analogowy USB HUD-mini (11.02.2013)

Koreński producent Audinst wypuścił na rynek nowy model, przetwornik cyfrowo-analogowy USB HUD-mini. Przetwornik ma też wbudowany wzmacniacz słuchawkowy.

HUD-mini to urządzenie o kompaktowych rozmiarach. Przetwornik obsługuje sygnały audio 24bit/96kHz podawane poprzez złącze USB 2.0. Zastosowano konwerter PCM1791A. Inżynierowie firmy Audinst położyli duży nacisk na redukcję zniekształceń oraz uzyskanie bardzo niskiego poziomu szumu. Udało się to osiągnąć między innymi dzięki użyciu wzmacniacza operacyjnego LME49860 firmy National Semiconductor.

Sekcja wzmacniacza słuchawkowego opiera się na wzmacniaczu operacyjnym AD8397. Dzięki temu HUD-mini obsługuje słuchawki o impedancji od 16 do nawet 300Ω.

Interfejs USB pracuje w wersji 1.1 i 2.0 z pełną prędkością. Oprócz wyjścia słuchawkowego dostępna jest para liniowych wyjść RCA i wyjście cyfrowe optyczne (S/PDIF).

Poza zastosowano potencjometr Alpsa, kondensatory Wimy w torze sygnału, rezystory Vishay Dale oraz generator zegara z kompensacją temperaturową (TCXO). Technologia Plug-n-Play umożliwia po prostu podłączenie urządzenia do komputera. Całość zamknięta jest w niewielkiej obudowie z aluminium.

W zestawie załączany jest kabel USB (typ A/B, 1.5m), kabel RCA (1.5m), instrukcja użytkownika i gumowe nóżki.

Wszystkie urządzenia marki Audinst objęte są 24 miesięczną gwarancją. Sugerowana cena detaliczna Audinst HUD-mini wynosi 399 zł brutto.

Dane techniczne przetwornika CA USB Audinst HUD-mini:

[zdjęcie przetwornika CA USB Audinst HUD-mini]
[zdjęcie przetwornika CA USB Audinst HUD-mini - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl