Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

BRAINWAVZ - dwudrożne słuchawki R1 (11.02.2013)

Firma Audiomagic wprowadziła na polski rynek słuchawki R1, których konstrukcja opiera się na zastosowaniu dwóch przetworników dynamicznych w układzie dwudrożnym. Przetwornik o średnicy 6,8 mm odpowiada za tony średnie i wysokie, zaś 9-milimetrowy za tony niskie.

R1 zostały zaprojektowane tak by możliwe było noszenie zarówno z kablem za uchem, jak i tradycyjnie z kablem w dół. Kabel o długości 1,2m jest zakończony wtykiem mini-jack 3,5mm.

W komplecie znajduje się zestaw akcesoriów: przejściówka na dużego jacka, adapter samolotowy, 2 komplety wkładek silikonowych (S, M, L), jedna para końcówek typu Bi-flange oraz jedna para pianek Comply T-400. Praktycznym dodatkiem jest też twardszy niż wcześniejsze i bardziej pojemny futerał.

Brainwavz R1 plasują się w średniej klasie cenowej, stanowiąc konkurencję dla innych modeli firmy: M4 i M5. Sugerowana cena detaliczna wynosi 149 zł (wersja bez mikrofonu) i 169 zł (wersja mikrofonem i pilotem). Słuchawki objęte są gwarancją na terenie Polski.

Dane techniczne słuchawek Brainwawz R1:

[zdjęcie słuchawek Brainwavz R1]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl