Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

HDI DUNE - stacjonarny odtwarzacz Dune HD Base 3D (24.01.2013)

Firma Dune HD wprowadza na rynek nowy, stacjonarny odtwarzacz multimedialny Dune HD Base 3D. Nowe urządzenie umożliwia odtwarzanie nieskompresowanego dźwięku w jakości HD do 24 bitów/192 kHz. Odtwarzacz obsługuje też wszystkie popularne standardy 3D wideo w formatach MVC, SbS/TaB, BD ISO 3D, BDMV i innych.

Dune HD Base 3D został wyposażony w procesor Sigma Designs 8672/8673 oraz 512 MB pamięci RAM, dlatego bez problemu odtwarza materiał SD i HD z kontenera MKV, a także inne pliki wideo w Full HD o strumieniu większym niż 50 Mbit/s.

Obsługiwane są bezstratnych formaty audio takie jak Dolby True HD, DTS HD Master Audio czy wielokanałowe ścieżki LPCM. Możliwe jest też dekodowanie DTS/DTS-MA/AC3/TrueHD do PCM 2.0 lub do PCM wielokanałowego (max 5.1).

Dune HD Base 3D może odtwarzać pliki z wewnętrznego dysku. Odtwarzacz posiada kieszeń z funkcją hot-swap, co pozwala wymieniać 3,5-calowe dyski SATA nawet podczas pracy urządzenia. Do dyspozycji jest czytnik kart pamięci SD/SDHC oraz porty USB 2.0, które pozwalają na podłączenie pamięci przenośnych oraz innych urządzeń magazynujących. Odtwarzacz jest wyposażony w złącze Gigabit Ethernet oraz WiFi w standardzie b/g/n, co pozwala odtwarzać pliki bezpośrednio z sieci lokalnej, komputera lub NAS (UPnP, SMB i NFS, HTTP).

Oprócz standardowego analogowego wyjścia stereo RCA do dyspozycji są też wyjścia cyfrowe SPDIF (optyczne i koncentryczne). Sygnał wideo jest dostępny na wyjściach: HDMI 1.4a, komponentowym i kompozytowym.

Oprogramowanie odtwarzacza pozwala na oglądanie telewizji (IPTV, OTT, VOD) i słuchanie radia przez internet, odbieranie naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T (opcjonalnie), przeglądanie stron internetowych, pobieranie torrentów, korzystanie z serwisów takich jak Facebook, YouTube oraz Twitter. Odtwarzacz umożliwia także obsługę biblioteki multimediów z poziomu urządzenia wyposażonego w system Android.

Na przednim panelu odtwarzacza znajduje się wyświetlacz, pięć przycisków funkcyjnych, wyjście słuchawkowe.

Urządzenie objęte jest dwuletnią gwarancją producenta. Sugerowana cena detaliczna brutto odtwarzacza DUNE HD Base 3D wynosi 1.229 zł.

Specyfikacje techniczne Dune HD Base 3D:

[zdjęcie odtwarzacza Dune HD Base 3D]
[zdjęcie odtwarzacza Dune HD Base 3D - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl