Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AUDIOMICA - srebrny interkonekt Europa Ultra Reference MK2 (17.01.2013)

Europa Ultra Reference MK2 to nowy, srebrny przewód połączeniowy w ofercie firmy Audiomica. Jest on bezpośrednią kontynuacją Europy dostępnej w wersji limitowanej. Prace nad wersją MK2 rozpoczęły się na przełomie kwietnia i maja 2011 roku, bezpośrednio po premierze wersji limitowanej.

Ilość przewodnika zwiększona została z jednej do siedmiu żył przewodzących skręconych w środek. Zwiększona została ochrona elektromagnetyczna, z jednego do dwóch ekranów w układzie multi-shield. Ekrany są nałożone przeciwnie skręconymi plecionkami wielodrutowymi o 99-procentowym pokryciu. Dielektryk w postaci owijanej taśmy teflonowej został zastąpiony litym prętem PTFE co pozwoliło poprawić elastyczność całej konstrukcji. Tak jak w poprzedniej wersji, wtyki zostały posrebrzone w podwójnym procesie galwanizacji. Powłoka srebrna jest trzykrotnie grubsza niż w standardowym posrebrzaniu i wynosi 5-7 mikrometrów.

Cena nowej wersji nie uległa zmianie i wynosi:
- 0,5 metra ... 1.200 Euro
- 1,0 metra ... 1.400 Euro
- 1,5 metra ... 1.600 Euro

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl