Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SENNHEISER - słuchawki Momentum Black (17.01.2013)

Po ubiegłorocznym debiucie słuchawek Sennheiser Momentum teraz do sprzedaży wchodzi bliźniaczy model Momentum Black (cena 1.299 zł). Pod względem technicznym są to takie same słuchawki jak poprzednio. Zmienione jest natomiast wzornictwo. Słuchawki są czarne, z czerwonymi akcentami.

Słuchawki są wykonane z zastosowaniem szczotkowanej stali nierdzewnej i skóry naturalnej. Zastosowano przetworniki dynamiczne. Zamknięta, wokółuszna konstrukcja dobrze izoluje od dźwięków otoczenia. Głośniki oparte na neodymowych magnesach.

Słuchawki Momentum zaprojektowane są do użycia z przenośnymi urządzeniami - mają przestawialne złącze Jack (proste lub łamane) i całkowicie metalowego pilota z wbudowanym mikrofonem i sterowaniem telefonem/multimediami. Do użytku domowego dostarczany jest standardowy przewód bez pilota. Aby wymienić przewod wystarczy lekko przekręcić i wysunąć wtyk przy lewej słuchawce.

W komplecie załączany jest futerał, przewód standardowy, przewód z pilotem i przestawialnym złączem, przejściówka jack 3,5 mm - jack 6,3 mm. Momentum objęte są 2-letnią gwarancją międzynarodową (realizowaną w krajach, które mają oficjalnego dystrybutora Sennheiser).

Dane techniczne słuchawek Sennheiser Momentum Black:

[zdjęcie słuchawek Sennheiser Momentum Black]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl