Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ONKYO - firma wchodzi na rynek słuchawek (.01.2013)

Firma Onkyo wprowadza nową grupę produktów w swojej ofercie - słuchawki. Pierwsze modele Onkyo adresowane są głównie do współpracy z urządzeniami przenośnymi. Mają one wejść do sprzedaży do końca pierwszego kwartału 2013 roku.

Najpierw do sprzedaży mają wejść dwa modele nauszne, zamknięte. Mają one 40-milimetrowe, tytanowe przetworniki. Do kształtowania przetwarzania niskich tonów w obu modelach wykorzystano komory z otworem. Obudowy wykonano z aluminium. Słuchawki ES-HF300 (cena 179 USD) mają kabel połączeniowy audiofilskiej jakości. Przewodniki z miedzi beztlenowej 6N są umieszczone w przeźroczystym elastomerze. Konektory MMCX i wtyki mini-jack są złocone. Z kolei słuchawki ES-FC300 (cena 149 USD) mają spłaszczony, nieplączący kabel elastomerowy. ES-FC300 będą dostępne w trzech wariantach kolorystycznych: czarny z czerwonym kablem, biały z białym kablem i fioletowy z fioletowym kablem. Kabele w obydwu modelach są odłączane i będzie je można kupować osobno.

Nieco później na rynek mają wejść douszne modele IE-HF300 (cena 129 USD) oraz IE-FC300 (cena 99 USD). Pracują w nich 14.3-milimetrowe przetworniki dynamiczne. W modelu IE-HF300 zastosowano audiofilski kabel z miedzi 6N, a w IE-FC300 zwykły elastomerowy kabel nieplączący (czerwony, fioletowy lub biały).

W planach jest też udostępnienie specjalnej aplikacji z korektorem na smartfony i tablety, co pozwoli użytkownikom kształtować brzmienie stosownie do swoich gustów i potrzeb.

[zdjęcie słuchawek Onkyo ES-FC300]
[zdjęcie słuchawek Onkyo ES-HF300]
[zdjęcie kabla do słuchawek Onkyo ES-HF300]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl