Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SENNHEISER - dwa modele słuchawek z mikrofonem i pilotem (10.01.2013)

Sennheiser rozszerza swoją ofertę słuchawek wyposażonych w mikrofon i multimedialny pilot, przeznaczonych do przede wszystkim do współpracy ze smartfonami. Dwa najnowsze modele to dokanałowe słuchawki MM 70s oraz nauszne HD 219s.

Nauszne słuchawki Sennheiser HD 219s (cena 319 złotych) są kompatybilne z niemal każdym smartfonem na rynku (Android, Windows Mobile, RIM, iOS). Do wybranych smartfonów (np. Nokia i Sony-Ericsson) należy podłączyć adapter, który jest w zestawie. Jednostronnie wychodzący kabel o długości 1,2m zakończony jest złączem mini-jack 3,5mm. W słuchawkach zastosowano magnesy neodymowe. Zamknięta, nauszna konstrukcja słuchawek pomaga w izolacji od otoczenia. Pilot z wbudowanym mikrofonem umożliwia podjęcie/kończenie połączeń, a także odtwarzanie/pauzowanie odtwarzanej muzyki oraz zmianę ścieżek (funkcje uzależnione od modelu telefonu). Impedancja wynosi 16Ω. Dwuletnia gwarancja uznawana jest na całym świecie.

Dokanałowe słuchawki Sennheiser MM 70s (cena 349 złotych) także są kompatybilne ze smartfonami Android, Windows Mobile, RIM oraz iOS. Do wybranych smartfonów (np. Nokia i Sony-Ericsson) należy podłączyć adapter, który jest w zestawie. Asymetryczny kabel o długości 1,2m zakończony jest złączem mini-jack 3,5mm. W słuchawkach zastosowano magnesy neodymowe. Dokanałowa konstrukcja pomaga w izolacji od otoczenia. Adaptery douszne w różnych rozmiarach pozwalają na dopasowanie do kanału słuchowego. W komplecie załączany jest klips na kablu, zwijacz i etui do transportu. Pilot z wbudowanym mikrofonem umożliwia podjęcie/kończenie połączeń, a także odtwarzanie/pauzowanie odtwarzanej muzyki oraz zmianę ścieżek (funkcje uzależnione od modelu telefonu). Impedancja wynosi 16Ω. Dwuletnia gwarancja uznawana jest na całym świecie.

[zdjęcie słuchawek Sennhesiser HD 219s]
[zdjęcie słuchawek Sennhesiser MM 70s]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl