Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

INDIANA LINE - seria kolumn Diva (4.01.2013)

Diva to nowa, szczytowa seria włoskiego producenta kolumn Indiana Line. Serię tworzą trzy modele: kolumna podłgowa Diva 655, kolumna podstawkowa Diva 255 i głośnik centralny Diva 755.

Aby zapewnić efektowny wygląd zastosowano okleiny z palisandru (rosewood) na bocznych ściankach, a pozostałe powierzchnie są lakierowane czarnym lakierem o wysokim połysku. Same skrzynki wykonane są z MDF o grubości 18mm i dodatkowo są wzmacniane przegrodami/wręgami o grubości 15mm.

W głośnikach średniotonowych i niskośredniotonowych serii Diva zastosowano materiał o nazwie Curv (tkany, czysty polipropylen poddany obróbce cieplnej). Curv produkowany jest przez niemieckiego dostawcę. W serii Diva stosowany jest głośnik wysokotonowy o rozmiarze 26mm, z jedwabną kopułką. Jest on otoczony specjalną formą gumowego pancerza, który oddziela go od drgań obudowy, które wzbudzają głośniki średnio i niskotonowe.

Diva 655 to podłogowe kolumny trójdrożne typu bass-reflex. Ich 14-centymetrowy głośnik średniotonowy ma membranę z Curv, a dwa 14-centymetrowe głośniki niskotonowe mają membrany celulozowe. Wymiary (WSG) to 900x162x270 mm, masa wynosi 14,8 kg, a efektywność 91dB/2,83V.

Diva 255 to podstawkowe kolumny dwudrożne typu bass-reflex. Ich 14-centymetrowy głośnik niskośredniotonowy ma membranę z Curv. Wymiary (WSG) to 280x162x275 mm, masa wynosi 5,6 kg, a efektywność 90dB/2,83V.

Centralny zestaw Diva 755 to też konstrukcja typu bass-reflex. Dwa 14-centymetrowe głośniki niskośredniotonowe mają membrany z Curv. Wymiary (WSG) to 422x160x270 mm, masa wynosi 7,8 kg, a efektywność 91dB/2,83V.

Ceny zestawów Indiana Line Diva:

[zdjęcie zestawów głośnikowych Indiana Line Diva 255]
[zdjęcie zestawów głośnikowych Indiana Line Diva 655]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl