Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DIRAC - oprogramowanie do korekcji akustyki pomieszczenia (28.12.2012)

Szwedzka firma Dirac Research AB wprowadziła do sprzedaży nowy program komputerowy pod nazwą Dirac Live Room Correction Suite. Program ten jest dostępny zarówno w wersji na komputery PC (Windows 7 oraz Vista) jak i Mac (OS X 10.6 Snow Leopard - 10.8 Mountain Lion). Żeby skorzystać z oprogramowania Dirac trzeba zastosować kupowany osobno mikrofon pomiarowy o dookólnej charakterystyce kierunkowej i płaskiej charakterystyce przenoszenia.

Dirac Live Room Correction Suite to owoc wieloletniego doświadczenia firmy w zakresie cyfrowej obróbki sygnału audio. Produkty Dirac są wykorzystywane przez cyfrowe kina, a także przez firmy takie jak Rolls Royce, BMW czy Bentley.

Live Room Correction Suite wykorzystuje komputer jako procesor do obróbki sygnału audio. Producent podkreśla, że program jest łatwy w obsłudze.

Live Room Correction Suite obsługuje do 8 kanałów z rozdzielczością do 24 bitów i częstotliwością próbkowania do 96 kHz. Korygowana jest nie tylko charakterystyka częstotliwościowa, ale także odpowiedź impulsowa.

Zalecana cana programu to 650 Euro. W chwili publikacji tego artykułu obowiązywała specjalna cena inauguracyjna, niższa o 25% od ceny standardowej.

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl