Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ELECTROCOMPANIET - ECD 2, przetwornik CA z wejściem USB (19.12.2012)

W styczniu 2013 do sprzedaży ma wejść przetwornik cyfrowo-analogowy Electrocompaniet ECD2. Jego cena w Polsce została ustalona na 8.600 złotych.

ECD 2 ma asynchroniczne wejście USB obsługujące HD audio (do 192kHz/24bity). Do wejścia USB można podłączyć komputer. Oprócz tego na wyposażeniu są dwa koaksjalne wejścia cyfrowe SPDIF (obsługiwane sygnały do 192kHz/24bity) i dwa optyczne wejścia cyfrowe Toslink SPDIF (sygnały do 96kHz/24bity). Sygnały wejściowe są upsamplowane do rozdzielczości 192kHz/24bity.

ECD 2 ma wbudowaną regulację głośności. Z załączonego nadajnika zdalnego sterowania można kontrolować zarówno głośność jak i wybierać wejścia. Odtwarzacz ma też wejście i wyjście wyzwalacza (trigger) oraz wejście RS232 dla zdalnego sterowania.

Wyjścia analogowe są dostępne w postaci symetrycznej (XLR, poziom wyjściowy 4,6Vrms) i niesymetrycznej (RCA, poziom wyjściowy 2,3Vrms). Impedancja wyjściowa wynosi 300 omów.

[zdjęcie przetwornika CA Electrocompaniet ECD 2]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl