Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

HEGEL - przedwzmacniacz P20 (14.12.2012)

Hegel wprowadził do sprzedaży nowy przedwzmacniacz. Model P20 (cena 10.500 zł) to aktualnie najtańszy przedwzmacniacz tego producenta.

Przedwzmacniacz wyposażono w cztery pary wejść niesymetrycznych, jedną parę wejść symetrycznych (zbalansowanych) oraz specjalne wejście Home Theatre ułatwiające integrację P20 z systemami kina domowego. Regulowane wyjścia liniowe są dostępne formie symetrycznej i niesymetrycznej. Jest też wyjście do nagrywania.

Hegel P20 jest dostępny w kolorze czarnym i srebrnym. Aluminiowe panele wykańczane są w procesie piaskowania oraz anodowania. Do przedwzmacniacza dodawany jest systemowy pilot wykonany z jednego kawałka aluminium, także poddanego procesom piaskowania i anodowania, tak samo jak obudowa przedwzmacniacza. Systemowy pilot pozwala na regulację głośności i wybór wejść.

W P20 zastosowano tranzystory krzemowo-germanowe. Ponadto wykorzystano pracujące na sygnałach wysokich częstotliwości komponenty pierwotnie nie zaprojektowane z myślą o zastosowaniach audio i w audio do tej pory nigdy nie stosowane.

Hegel P20 ma bardzo niską impedancję wyjściową, dzięki czemu jest w stanie poprawnie wysterować różnorodne interkonekty i końcówki mocy. Układ elektroniczny P20 jest w pełni symetryczny (zrównoważony) poczynając od wejść a kończąc na wyjściach.

Podstawowe dane techniczne przedwzmacniacza Hegel P20:

[zdjęcie przedwzmacniacza Hegel P20]
[zdjęcie przedwzmacniacza Hegel P20 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl