Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

BRYSTON - przedwzmacniacz BP17 (14.12.2012)

Kanadyjska firma Bryston (obchodziła w 2012 roku swoje 50-lecie) poinformowała o swoim nowym przedwzmacniaczu. Model BP17 wejdzie do sprzedaży w tym miesiącu i jego zalecana cena w USA wynosi 3.550 dolarów.

Nowy model swoje korzenie ma w układach przedwzmacniacza wzmcniacza zintegorwanego B-135. Jak podaje w opisie urządzenia producent, dwuletnie prace rozwojowe pozwoliły uzyskać istotną poprawę układów analogowych w stosunku do procesora SP-3.

BP17 ma cyfrowo sterowany, analogowy, zmotoryzowany regulator głośności. Dzięki temu układy analogowe są w pełni dyskretne. Wykorzystano buforujące wzmacniacze zoptymalizowane pod kątem szerokiego pasma i niskich zniekształceń z otwartą pętlą. Zastosowane rozwiązania pozwaliły uchronić się przez wzrostem zniekształceń wraz ze wzrostem częstoliwości, co jest charakterystyczne dla wzmacniaczy operacyjnych.

BP17 może być skonfigurowany w jednym z czterech wariantów. Do wersji bazowej może być dodany moduł przedwzmacniacza gramofonowego, lub moduł z konwerterm CA. Można też dodać oba te moduły. BP17 ma sześć wejść stereo RCA, jedno wyjście stereo RCA i wyjście XLR, jedno wyjście do magnetofonu i wyjście słuchawkowe. Przy montażu modułu konwertera CA dostępnę są 4 wejścia cyfrowe.

Układy zasilania i ścieżki masy są osobne dla układów cyfrowych i analogowych. Na wyposażeniu są dwa wyjścia 12-woltowych wyzwalaczy. Zdalne sterowanie Bryston BR2 jest dostępne jako opcja.

Bryston podkreśla wysoką jakość zastosowanych komponentów i technik montażu. Urządzenie ma 20-letnią gwarancję.

[zdjęcie przedwzmacniacza Bryston BP17]
[zdjęcie przedwzmacniacza Bryston BP17 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl