Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MC INTOSH - D100, cyfrowy przedwzmacniacz (14.12.2012)

D100 to nowe urządzenie McIntosha, określone przez producenta jako zdalnie sterowany, cyfrowy przedwzmacniacz. D100 obsługuje wyłącznie sygnały cyfowe, także inaczej można go opisać jako konwerter CA z wbudowaną regulacją głośności. Wzornictwo jest utrzymane w klasycznym stylu McIntosha - gałki i front z czarnego szkła są takie same jak w innych modelach.

D100 ma dwa wejścia koncentryczne (koaksjalne), dwa wejścia optyczne i jedno wejście USB. Wejście USB można podłączyć do komputera, samodzielnie nie obsługuje ono pamięci USB.

Do dyspozycji są zarówno wyjścia o stałym jak i regulowanym poziomie. Oba rodzaje wyjść są dostępne zarówno w formie symetrycznej (XLR) jak i niesymetrycznej (RCA). Na wyposażeniu jest też wyjście słuchawkowe 1/4 cala.

D100 wykorzystuje 8-kanałowy, 32-bitowy konwerter cyfrowo-analogowy o częstotliwości próbkowania 192kHz. Układ ten pracuje w trybie stereo Quad Balanced.

Na tylnej ściance są też gniazda do odbioru sygnałów sterujących, a także wejście i wyjście do przesyłania sygnału włączającego urządzenie.

Wymiary D100 (SWG) to 44.45 x 9.8 x 40.64 cm. Masa urządzenia jest równa 6.1kg

[zdjęcie cyfrowego przedwzmacniacza McIntosh D100]
[zdjęcie cyfrowego przedwzmacniacza McIntosh D100 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl