Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PHILIPS - bezprzewodowe kolumny Fidelio AW9000 (11.12.2012)

Philips Fidelio AW9000 to nowe, bezprzewodowe kolumny głośnikowe (rekomendowana cena 2.499 złotych).

Do obsługi urządzenia można wykorzystać bezpłatną aplikację AirStudio, przeznaczoną do instalacji na urządzeniach przenośnych. Aplikację można pobrać bezpłatnie z Apple App Store lub Google Play. Aplikacja AirStudio umożliwia strumieniowe przesyłanie muzyki z urządzeń przenośnych, takich jak smartfony czy tablety. AirStudio automatycznie wykrywa urządzenia przenośne i inne zgodne urządzenia podłączone do domowej sieci Wi-Fi, pozwalając na kontrolowanie odtwarzania muzyki. Za pomocą aplikacji można z dowolnego miejsca sterować odtwarzaniem, ustawieniami głośności i dźwięku oraz internetowymi serwisami muzycznymi i stacjami radiowymi.

Każda kolumna ma dwa głośniki niskośredniotonowe o rozmiarze 3,5 cala oraz kopułkowy głośnik wysokotonowy. Ścianki kolumn są łukowato zakrzywione. Zastosowano obudowę typu bass-reflex.

Urządzenie obsługuje formaty MP3, WMA, AAC bez DRM (m4A), eAAC+, FLAC, Ogg Vorbis. Zakres częstotliwości próbkowania dla MP3 to 8-48 kHz. Obsługiwane są znaczniki ID3.

Fidelio AW9000 może się połączyć z siecią lokalną zarówno bezprzewodowo przez WiFi jak i przewodowo poprzez Ethernet. Dostępne jest też analogowe wejście audio, koncentryczne wejście cyfrowe i wejście optyczne.

Wymiary produktu (SGW) to 300 x 210 x 350 mm, a masa jest równa 10 kg.

[zdjęcie Philips Fidelio AW9000]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl