Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

BRYSTON - stacjonarny odtwarzacz plików BDP-2 (10.12.2012)

Bryston dodał do swojej oferty stacjonarny odtwarzacz plików BDP-2 (zalecana cena w USA 2.995 dolarów). Jest to rozbudowana wersja znanego wcześniej odtwarzacza BDP-1, który pozostanie nadal w ofercie. Zmiany w stosunku do BDP-1 dotyczą głównie zestawu dostępnych wejść, dostępnych funkcji i szybkości transmisji danych. Natomiast sposób obsługi urządzenia i jakość toru audio pozostają bez zmian.

BDP-2 służy przed wszystkim do odtwarzania plików z nośników podłączanych przez USB. Obsługiwane są rozdzielczości do 24-bitów/192kHz. BDP-2 ma aż sześć wejść USB 2.0 i jest przygotowany do wprowadzenia obsługi USB 3.0 w przyszłości. Do dyspozycji jest też wejście eSATA i dwa wejścia Gigabit Ethernet do połączenia z siecią lokalną (NAS, serwer UPnP/DNLA). Porty RS232 pozwalają na przesył sygnałów sterujących.

BDP-2 ma ośmiokrotnie większą pamięć i trzykrotnie większą prędkość przetwarzania danych w porównaniu z BDP-1. Urządzenie wykorzystuje płytę główną z procesorem Intel Atom. BDP-2 obsługuje większe biblioteki niż poprzedni model i robi to szybciej.

Nowy odtwarzacz Brystona ma też większy zasilacz niż BDP-1.

Opcjonalnie można zamontować w odtwarzaczu dysk SATA o rozmiarze 2,5 cala. Instalację dysku dostarczonego przez klienta wykonują tylko autoryzowani przedstawiciele Brystona.

[zdjęcie odtwarzacza plików Bryston BDP-2]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl