Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

OUTLAW AUDIO - Model 975, procesor AV w umiarkowanej cenie (10.12.2012)

Prowadząca sprzedaż swych wyrobów tylko w internecie firma Outlaw Audio wprowadziła do oferty procesor AV o nazwie Model 975. Cena tego urządzenia w USA to 549 dolarów.

Model 975 obsługuje wszystkie najnowsze formaty Dolby i DTS, łącznie z Dolby TrueHD i DTS-Master Audio, a także przetwarzanie Pro Logic IIz, Pro Logic IIx i DTS Neo:6. System zarządzania basem udostępnia różne opcje z częstotliwościami podziału pomiędzy 40Hz a 200Hz, ze zboczami 12dB/okt. w filtrach górnoprzepustowych i 24dB/okt. w filtrach dolnoprzepustowych.

Model 975 ma 4 wejścia HDMI obsługujące 3D oraz wyjście HDMI z kanałem zwrotnym audio (Audio Return Channel - ARC). Oprócz tego do dyspozycji są też wejścia/wyjścia komponentowe, kompozytowe i S-video. Na wyposażeniu jest też układ przeskalowujący sygnały wideo o niższych rozdzielczościach do 1080p.

Sygnał audio można podać na jedno z dwóch cyfrowych wejść optycznych, dwóch cyfrowych wejść koncentrycznych lub pięciu analogowych wejść stereo. Do dyspozycji jest wyjście do nagrywania, wyjście słuchawkowe i wielokanałowe wyjście 7.1.

Model 975 ma wbudowany tuner FM/AM. Do dyspozycji jest wyjście wyzwalacza 12V. W zasilaczu zastosowano toroidalny transformator. Ścianka czołowa wykonana jest z czarnego aluminium. Zastosowano wyświetlacz fluorescencyjny (VFD).

[zdjęcie procesora AV Outlaw Audio Model 975]
[zdjęcie procesora AV Outlaw Audio Model 975 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl