Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ADVANCE ACOUSTIC - WTX-1000, odbiornik sygnału audio przez Bluetooth (29.11.2012)

Firma Advance Acoustic od pewnego czasu sporo uwagi poświęca przekazowi sygnału audio przez Bluetooth. W ofercie znajdują się już bezprzewodowe aktywne głośniki AIR 50, AIR 70 i AIR 90, oraz uniwersalny odbiornik WTX-500. W grudniu 2012 do psprzedaży ma wejśc nowy odbiornik Bluetooth WTX-1000, o większych możłiwościach funkcjonlanych niż wczęsniejszy WTX-500. Zalecana cena WTX-1000 to 890 złotych.

WTX-1000 został wyposażony w wyjście analogowe, a także w wyjścia cyfrowe - optyczne i koncentryczne. Dzięki temu można go podłączyć na przykład do przetwornika cyfrowo-analogowego.

WTX-1000 obsługuje między innymi formaty Apt-X, FLAC oraz ALAC. Urządzenie jest kompatybilne z prawie wszystkimi dostępnymi na rynku smartfonami, telefonami, tabletami czy komputerami posługującymi się transmisją A2DP Bluetooth. Pliki MP3 czy AAC (o gęstości mniejszej niż 350Kbit/sec) transmitowane są bez dekodowania, a co za tym idzie bez degradacji.

WTX-1000 ma klasyczny wygląd typowy dla stacjonarnego sprzętu audio. Nieduża obudowa ma 13cm szerokości i jest wykonana z czarnego metalu. Front wykończono błyszczącą płytką przypominającą z wyglądu grube szkło.

[zdjęcie odbiornika Bluetooth Advance Acoustic WTX-1000]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl