Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

Linn - tuner AM/FM Pekin (20.07.2000)

Na początku bieżącego miesiąca w ofercie firmy Linn pojawił się tuner AM/FM z syntezą częstotliwości pod nazwą Pekin. Jego konstrukcja bazuje na doświadczeniach uzyskanych przy opracowaniu modeli Kremlin, Kudos i Classik.

Linn Pekin jest wyposażony w dwa wejścia dla anteny lub sygnału z sieci kablowej. Ręczne i automatyczne strojenie, miernik poziomu sygnału, regulowany próg mute/scan i pamięć 80 stacji to najważniejsze elementy wyposażenia.

Linn Pekin może być sterowany ręcznie przy pomocy przycisków na przedniej ściance oraz przy pomocy załączonego pilota. Najczęściej używane funkcje wymagają jednego lub dwóch naciśnięć klawiszy a dodatkowo użytkownik ma możliwość samodzielnego programowania funkcji.

Dwa wyjścia audio pozwalają na podłączenie dodatkowego systemu hi-fi bądź też na podłączenie do systemu wielopokojowego Linn Knekt. Gniazdo do elektrycznej transmisji sygnałów sterowania pozwala na bezpośrednie sterowanie Pekinem w systemie wielopokojowym Linn Knekt. Dodatkowe gniazdo na ściance tylnej pozwali w przyszłości unowocześnić oprogramowania, a opcjonalne gniazdo RS-232 jest też dostępne tak by można sterować Pekinem z komputera lub sieci.

Brytyjska cena urządzenia wynosi 545 funtów.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl