Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

CONSTELLATION AUDIO - w dystrybucji Audio Systemu (16.11.2012)

Audio System został dystrybutorem marki Constellation Audio. Urządzenia Constellation Audio produkowane są we własnej fabryce firmy, w Newbury Park w Kalifornii.

Firma Constellation Audio skupia kilka osób, kóre już wcześniej wyrobiły soibie nazwiska w branży. W zespole znajdziemy takich projektantów jak: John Curl, Bascom King, Peter Madnick, Demian Martin czy Neal Feay. W produktach Constellation Audio mozna znaleźć wiele wcześniej niespotykanych pomysłów. Są to między innymi innowacyjne topologie układów elektronicznych, jak i wyjątkowe podzespoły.

Oferta składa się z dwóch linii urządzeń - Performance oraz Reference. Pierwsza z nich (tańsza) składa się z przedwzmacniacza Virgo, przedwzmacniacza gramofonowego Perseus, odtwarzacza plików ze zintegrowanym przetwornikiem Cygnus oraz końcówek mocy (stereo i mono) Centaur. Seria Reference to przedwzmacniacz liniowy Altair, monobloki Hercules oraz przedwzmacniacz gramofonowy Orion.

Ceny urządzeń Constallation Audio:

[zdjęcie sytemu urządzeń Constellation Audio]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl