Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SENNHEISER - trzy modele dousznych słuchawek klasy wyższej (2.11.2012)

Do sprzedaży wchodzą nowe słuchawki douszne Sennheiser klasy wyższej. Wszystkie trzy modele mają kabel o długości 1,2m zakończony wtykiem mini-jack 3,5mm.

Dokanałowe CX 890i są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej, każda z odpowiednio dopasowanym przewodem. Pasmo przenoszenia tego modelu rozciąga się w zakresie od 17 do 23000 Hz a impedancja wynosi 32Ω. CX890i są wyposażone w multimedialny pilot z mikrofonem. Pilot jest zaprojektowany do współpracy z nowoczesnymi urządzeniami (zwłaszcza iPhone, iPod oraz iPad) i pozwala nie tylko na regulację głośności i wybór ścieżki, ale także na odebranie połączenia czy aktywację funkcji sterowania głosowego. Jak zapewnia producent CX890i zapewniają skuteczne pasywne tłumienie dźwięków zewnętrznych. Do kompletu dołączane są gumki douszne w trzech rozmiarach oraz skórzany pokrowiec.

Douszne słuchawki MX 985 mają pasmo przenoszenia 16-23.000 Hz i impedancję 16Ω. Do regulacji głośności służy suwak zintegrowany z kablem. W komplecie znajduje 7 par różnej wielkości adapterów dousznych oraz pokrowiec skórzany.

Dokanałowe słuchawki CX 985 mają pasmo przenoszenia 16-24000 Hz i impedancję 32Ω. Do regulacji głośności służy suwak zintegrowany z kablem. W komplecie załączene jest 7 par różnej wielkości adapterów dousznych oraz pokrowiec skórzany.

[zdjęcie słuchawek Sennheiser CX 890i]
[zdjęcie słuchawek Sennheiser CX 985]
[zdjęcie słuchawek Sennheiser MX 985]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl