Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

BANG OLUFSEN - bezprzewodowe kolumny BeoPlay A9 (15.10.2012)

Bang & ma w najbliższych tygodniach wprowadzić do sprzedaży bezprzewodowe kolumny BeoPlay A9. Mają one charakterystyczny kształt dysku, szereg opcji wykończenia do wyboru i możliwość dopasowania do ustawienia w pomieszczeniu. Cena na rynku brytyjskim ma wynosić około 1.700 funtów.

BeoPlay A9 to aktywne zestawy trójdrożne, typu bass-reflex. Wszystkie wzmacniacze pracują w klasie D. 160-watowy wzmacniacz obsługuje 8-calowy głośnik niskotonowy. Dwa 80-watowe wzmacniacze obsługują dwa 3-calowe głośniki średniotonowe, a dwa 80-watowe wzmacniacze obsługują dwa głośniki wysokotonowe o rozmiarze 3/4 cala. Charakterystykę A9 można dopasować do ustawienia w pomieszczeniu. Przełącznik pozwala wybrać wariant ustawienia w narożniku, na ścianie lub w wolnej przestrzeni.

A9 mogą odbierać sygnał przez Ethernet lub bezprzewodowo przez WiFi. Obsługiwane są standardy AirPlay i DLNA. Jest też dostępne zwykłe analogowe wejście liniowe i wejście USB.

Można sterować kolumnami przy pomocy pilotów Beo4 lub Beo6, można do tego celu wykorzystać oprogramowanie dla urządzeń bezprzewodowych. Oprócz tego niektóre elementarne funkcje można też wykonać korzystając z sensora na szczycie kolumny.

Standardowo do zestawów dołączana jest biała maskownica. Dodatkowo dostępne są warianty w kolorach: srebrny, czerwony, zielony, brązowy, czarny. W przypadku nóżek do wyboru jest buk, dąb lub tek. Niebawem dostępny ma też być zaczep do montażu na ścianie.

Dane techniczne BeoPlay A9:

[zdjęcie aktywnych bezprzewodowych zestawów głośnikowych Bang Olufsen BeoPlay A9]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl