Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

Onkyo - Integra Research (12.07.2000)

Japońska firma Onkyo, wkroczyła na nowy dla siebie sektor rynku. Składający się z trzech elementów system Integra Research stworzony został przez Onkyo we współpracy z firmami Balanced Audio Technology oraz Apogee. W skład nowego sytemu wchodzą RDC-7 (przedwzmacniacz /cyfrowy procesor A/V), RDA-7 (siedmiokanałowy wzmacniacz mocy), RDV-7 (odtwarzacz DVD).

RDC-7 zawiera wszystkie znane obecnie dekodery: AC-3, DTS, MPEG, jak również THX SURROUND EX, charakteryzujący się między innymi tym, że posiada dwa dodatkowe kanały tylne (surround back R i L), które mogą być bezpośrednio zdekodowane z sygnału je zawierającego, bądź wytworzone na podstawie sygnałów kanałów surround przy współpracy z systemami 5,1 (DTS, AC - 3). Ponadto, obróbka cyfrowa sygnału z parametrami 192kHz/24bit, pozwala na dekodowanie nagrań DVD-Audio. W urządzeniu znajdziemy także: profesjonalne obwody wizyjne, jak i możliwość przeprogramowania procesora, tak by był on w stanie obsłużyć sygnały mogących się pojawić nowych standardów.

RDA-7, to końcówka mocy o mocy 7x160W, zrealizowana w konfiguracji zbalansowanej. Zawiera ona potężny układ zasilający z dwoma transformatorami po 1.000W każdy, obwody na elementach dyskretnych, końcówki mocy z niskim ujemnym sprzężeniem zwrotnym i pasmem przenoszenia do 150kHz.

RDV-1 to odtwarzacz powstały we współpracy z firmą Apogee. Posiada on możliwość odtworzenia sygnałów we wszystkich obecnych standardach łącznie z DVD-Audio.

Wszystkie urządzenia wchodzące w skład Integra Research posiadają certyfikat THX ULTRA. Cena całości kształtuje się na poziomie 60.000 zł.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl