Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

KEF - aktywne, cyfrowe monitory X300A (8.10.2012)

KEF wprowadził do oferty aktywne, cyfrowe zestawy głośnikowe X300A.

X300A to dwudrożna konstrukcja bass-reflex wykorzystująca zespół głośnikowy Uni-Q składający się z 25-milimetrowej wysokotonowej kopułki aluminiowej oraz 130-milimetrowego głośnika niskośredniotonowego z membraną magnezowo-aluminiową. Objętość obudowy to 4,7 litra.

X300A to zestaw aktywny w pełnym znaczeniu tego słowa, z osobnymi wzmacniaczami dla sekcji niskotonowej i wysokotonowej. Wzmacniacze pracują w klasie AB. Wzmacniacz dla sekcji niskotonowej ma moc 50W, a wzmacniacz sekcji wysokotonowej 20W. Zasilacz liniowy wykorzystuje toroidalny transformator.

Sygnał cyfrowy można podać przez wejście USB (połączenie plug and play) z komputera PC czy Mac. Do współpracy polecane są systemy operacyjne Windows 7 i Mac OS począwszy od 10.6 w górę. Obsługiwane są sygnały rozdzielczości 96kHz/24 bity. Do dyspozycji jest też analogowe wejście 3,5mm.

Układy korekcyjne pozwalają przestawiać charakterystykę stosownie to sposobu użytkowania X300A (na biurku, w wolnej przestrzeni, przy ścianie). Przełączanie pomiędzy ustawieniem na biurku i w wolnej przestrzeni odbywa się przy pomocy przełącznika. Dopasowanie do ustawienia przy ścianie wykonuje się poprzez zatkanie gąbką portu bass-reflex na tylnej ściance.

Dane techniczne zestawów KEF X300A:

[zdjęcie aktywnych zestawów KEF X300A]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl