Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ANCIENT AUDIO - aktywne minimonitory Studio Oslo (24.09.2012)

Firma Ancient Audio wprowadziła do oferty nowe kolumny o nazwie Studio Oslo. Są to miniaturowe aktywne monitory zaprojektowane dla małych studiów nagraniowych do odsłuchu z niewielkiej odległości. Producent poleca użytkownaie zarówno w typowym ustawieniu studyjnym, na stole, w odległości rzędu 80 cm od realizotora, jak również w warunkach domowych, zwłaszcza do współpracy z komputerami czy telewizorami.

Studio Oslo wykorzystuje szerokopasmowy głośnik RS-100 firmy Dayton Audio. Do jego sterowania zaprojektowano specjalny analogowy procesor sygnałowy, korygujący właściwości głośnika. Wbudowany wzmacniacz o mocy 2 x 30 W zapewnia poziom rzędu 101 dB w odległości jednego metra.

Dla zastosowań profesjonalnych przewidziano gniazda XLR, dla domowych dwie pary RCA o różnych czułościach. Wszystkie gniazda są podłączone przez wewnętrzny mikser. Można z nich korzystać równocześnie, np. słuchać podkładu z komputera i grać własne solo na syntezatorze.

Wersje wykończenia obejmują naturalna okleinę (palisander) lub wysoki połysk w kolorze czarnym, białym, czerwonym, niebieskim. Na życzenie kolumny mogą być pokryte dowolnym dostępnym fornirem lub kolorem.

Do zasilania Studio Oslo potrzebny jest zewnętrzny zasilacz. Do produkcji kolumn wykorzystywane są między innymi kondensatory Sanyo i Wima oraz potencjometr Alps do regulacji głośności.

Jako dodatkowe wyposażenie będą dostępne podstawki, solidna skrzynia transportowa i subwoofer. Cena Studio Oslo wynosi 2.999 zł.

Dane techniczne Ancient Audio Studio Oslo:

[zdjęcie aktywnych kolumn Ancient Audio Studio Oslo]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl