Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SENNHEISER - słuchawki serii adidas 685 Sports (22.09.2012)

Począwszy od przyszłego miesiąca w sprzedaży mają być nowe słuchawki sportowe Sennheiser/adidas 685 Sports. Zostały one zaprojektowane tak by zapewnić pewne mocowanie w uszach, mają wzmocnione kable i są całkowicie wodoodporne. W testowaniu słuchawek wzięli udział profesjonalni sportowcy.

Stworzono pięć modeli, różniących się sposobem noszenia. Wszystkie są wyposażone w nowo opracowane funkcje dopasowania do kształtu głowy i uszu. Są całkowicie wodoodporne, co umożliwia czyszczenie ich pod bieżącą wodą. Trzy z nich są wyposażone w wodoodporne piloty do sterowania odtwarzaczem i rozmów przez telefon, co poszerza ich zastosowanie.

PX 685i mają dopasowujący się pałąk nagłowny pewnie utrzymujący słuchawki w uszach. Model dostępny jest w dwóch kolorach - czarnym i białym. Słuchawki są wyposażone w wodoodporny pilot z mikrofonem. Model do ćwiczeń na zewnątrz.

PMX 685i to najlżejszy model swojej klasy, waży tylko 20 gramów. Pałąk szyjny zapewnia bezpieczne mocowanie. Słuchawki są wyposażone w wodoodporny pilot z mikrofonem. Model do ćwiczeń na zewnątrz.

MX 685 dają maksymalną swobodę ruchu dzięki systemowi blokowania Ear Fins, teraz z możliwością regulacji (Slide-to-Fit). Model do ćwiczeń na zewnątrz.

CX 685 to model dokanałowy z systemem blokowania Ear Fins i regulacją Slide-to-Fit. Dzięki umiejscowieniu w kanale usznym zapewnia oddzielenie od dźwięków otoczenia.

OCX 685i to model dokanałowy z elastycznymi pałąkami wokółusznymi, dający swobodę ruchu i pewność mocowania. Masa to tylko 16 gramów. Dzięki umiejscowieniu w kanale usznym zapewnia oddzielenie od dźwięków otoczenia. Słuchawki są wyposażone w wodoodporny pilot z mikrofonem.

[zdjęcie słuchawek Sennheiser CX 685]
[zdjęcie słuchawek Sennheiser PMX 685]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl