Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ONKYO - stacja dokująca DS-A5 (22.09.2012)

Firma Onkyo zapowiedziała wprowadzenie na rynek stacji dokującej DS-A5 dla urządzeń Apple (iPod, iPhone, iPad). Stacja będzie też obsługiwała bezprzewodową technolgię AirPlay. Do sprzedaży ma wejść w październiku 2012, a jej cena w USA to 199 dolarów.

DS-A5 może współpracować zarówno z nowymi amplitunerami AV Onkyo jak również ze starszymi urządzeniami pozbawionymi gniazd USB czy Ethernet. Stacja daje bezpieczne cyfrowe połączenie oraz możliwość ładowania większości modeli iPod'a, iPad'a, a także smartfonów iPhone do wersji 4S. DS-A5 ma też wbudowaną łączność Wi-Fi oraz gniazdo Ethernet do połączenia z siecią lokalną. Technologia AirPlay pozwala na bezprzewodową transmisję plików audio z komputerów z iTunes.

Kiedy w stacji dokującej znajduje się podłączone urządzenie to możliwe jest przekazanie cyfrowego sygnału do zewnętrznego przetwornika CA. Analogowe wyjście stereo RCA audio pozwala podłączyć stację do większości konwencjonalnego sprzętu audio. Podobnie kompozytowe wyjście wideo pozwala oglądać zdjącia i filmy na ekranach telewizorów. Na wyposażeniu jest też pilot do sterowania odtwarzaniem.

Jeśli stacja DS-A5 jest połączona ze sprzętem Onkyo przy pomocy załączonego kabla RI (Remote Interactive), można włączyć sprzęt poprzez wybranie plików do odtwarzania i naciśnięcie ikony AirPlay.

[zdjęcie stacji dokującej Onkyo DS-A5]
[zdjęcie stacji dokującej Onkyo DS-A5 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl