Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

NAIM - nowy odtwarzacz CD5si (19.09.2012)

W tym miesiącu Naim wprowadził do sprzedaży nowy odtwarzacz CD. Jest to model CD5si, spełniający rolę podstawowego odtwarzacza w ofercie i zastępujący starszy model CD5i. Zalecana cena CD5si na rynku brytyjskim to 995 funtów.

Naim podkreśla, że pomimo rosnącej popularności odtwarzaczy plików klasyczne odtwarzacze CD wciąż cieszą się popularnością i firma nie zamierza opuszczać tego rynku. Naim CD5si odtwarza tylko zwykłe płyty audio CD (CD, CD-R).

CD5si wygląda dokładnie tak samo jak poprzednik, ale pod względem technicznym występują istotne różnice i producent zapewnia, że podniosły one jakość brzmienia. Zastosowano przetwornik CA Burr Brown PCM 1793. Z przetworikiem współpracuje nowy zegar o podwyższonej precyzji, co pomaga w redukcji jittera. Poprawiono też projekt wyjściowego filtru, co razem ze zmianami przetwornika dało dziesięciokrotną redukcję zniekształceń. Nowy transport ma zapewnić zarówno lepszą powtarzalność jak i większą trwałość. Poprawiona jest też obrotowa szuflada. Zmieniono także układy zasilania.

Dane techniczne odtwarzacza Naim CD5si:

[zdjęcie odtwarzacza CD Naim CD5si]
[zdjęcie odtwarzacza CD Naim CD5si z otwartą szufladą]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl