Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

BEYERDYNAMIC - Custom One Pro, słuchawki z możliwościami regulacji (17.09.2012)

Beyerdynamic Custom One Pro to nowe słuchawki wyróżniające się dużymi możliwościami indywidualnego dopasowywania różnych cech do indywidualnych preferencji, co dotyczy zarówno dźwięku jak i wyglądu. Cena detaliczna słuchawek z podstawowym wyposażeniem (czarne) to 799 PLN. Ceny akcesoriów będą się wahać od 20 do 60 PLN.

Custom One Pro to model adresowny do różnych użytkowników, poczynając od profesjonalistów zajmujących się produkcją muzyczną lub dźwiękową, poprzez osoby zajmujące się twórczością amatorsko lub półprofesjonalnie, aż do zwykłych użykowników poszukujących słuchawek typu pro.

Custom One to słuchawki o zamkniętej konstrukcji z przetwornikiem dynamicznym. Mają nowe, 16-omowe, świeżo opracowane przetworniki Velocity. Jak podaje producent, membrany należą do najlżejszych na świecie. Przetworniki mają magnesy neodymowe.

Na wyposażeniu jest Custom Sound Slider (suwak dźwięku), dzięki któremu można dostosować charakter dźwięku do indywidualnego smaku słuchacza lub do muzyki w danym momencie odsłuchiwanej. Do dyspozycji są cztery różniące się od siebie profile do wyboru. Począwszy od stylu analitycznego do stylu Heavy Bass. W sensie technicznym Custom Sound Slider zmienia akustyczny sposób pracy komory słuchawki.

Słuchawki mają też funkcję określoną jako regulowana izolacji od hałasów. Wbrew swojej nazwie nie jest to jednak żaden aktywny system obróbki sygnału lecz suwak, który służy do stopniowego otwierania/zamykania komór słuchawki, co odpowiednio zmniejsza lub zwiększa poziom izolacji od otoczenia.

Słuchawki dostarczane są z dwoma czarnymi pierścieniami, dwoma aluminiowymi płytkami zawierającymi logo CUSTOM ONE PRO, czarnym pałąkiem, parą czarnych nauszników ze skóry ekologicznej i prostym czarnym kablem 1,5 m (pozłacany wtyk mini-jack 3,5mm z przejściówką na jacka ćwierćcalowego).

Aktualizacja z 1.07.2013. Z początkiem lipca 2013 do sprzedaży w Polsce weszła wersja w kolorze białym - Custom One Pro White.

Dane techniczne Beyerdynamic Custom One Pro

[zdjęcie słuchawek Beyerdynamic Custom One Pro]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl