Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

GOLDEN EAR TECHNOLOGY - w dystrybucji Audio Systemu (7.09.2012)

W dystrybucji Audio Systemu pojawił się nowy producent kolumn głośnikowych - GoldenEar Technology. Chociaż firma jest nowa, to jej założycielami są osoby z dużym doświadczenim w branży - Sandy Gross i Dona Givogue, z Polk Audio i Definitive Technology.

Na uwagę zasługuje fakt, że GoldenEar Technology stosuje własne rozwiązania techniczne, a także samodzielnie opracowuje i produkuje własne przetworniki. Własnym rozwiązaniem firmy jest wstęgowy głośnik wysokotonowy High-Velocity Folded Ribbon Tweeter (HVFR) wykorzystujący membranę z odpornego na wysokie temperatury tworzywa i neodymowe magnesy. Autorską konstrukcją jest też głośnik średnioniskotonowy z charakterystycznym stożkiem fazowym złożonym z zestawu promieniście ułożonych łopatek (Multi-Vaned Phase Plug - MVPP). Inna charakterystyczna cecha zestawów GoldenEar to wykorzystanie membran biernych. Głośniki basowe stosuje membrany o kształcie stadionu. Poza tym większe zestawy GoldenEar są półaktywne i mają wbudowane wzmacniacze dla sekcji basowych.

W ofercie GoldenEar znajdują się dwie pary podłogówek - Triton Two Tower (cena 11.900 zł) i Triton Three Tower (cena 7.900 zł), dwie pary monitorów - Aon 2 (cena 3.190 zł) i Aon 3 (cena 3.890 zł), dwa subwoofery - ForceField 3 (cena 2.200 zł) i ForceField 4 (cena 2.950 zł) oraz dwie pary satelitów - SuperSat 3 (cena 1.950 zł para) i SuperSat 50 (cena 3.950 zł para).

Oprócz tego producent oferuje kompletne zestawy wielokanałowe, w dwóch liniach - TritonCinema i SuperCinema. Ofertę uzupełniają głośniki sufitowe serii Invisa.

[zdjęcie zestawów głośnikowych GoldenEar Technology Triton Two Tower]
[zdjęcie głośnika wysokotonowego GoldenEar Technology HVFR]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl