Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SENNHEISER - zamknięte, wokółuszne słuchawki Momentum (6.09.2012)

W październiku na nasz rynek mają wejść słuchawki Sennheiser Momentum (cena 1.299 zł). Słuchawki są wykonane ręcznie z zastosowaniem stali nierdzewnej i oddychającej skóry naturalnej.

Zastosowano w nich przetworniki dynamiczne. Zamknięta, wokółuszna konstrukcja dobrze izoluje od dźwięków otoczenia. Głośniki oparte na neodymowych magnesach.

Słuchawki Momentum zaprojektowane są do użycia z przenośnymi urządzeniami - mają przestawialne złącze Jack (proste lub łamane) i pilota z wbudowanym mikrofonem i sterowaniem telefonem/multimediami. Do użytku domowego dostarczany jest standardowy przewód wyposażony w proste złącze mini-jack 3,5 mm.

W komplecie załączany jest pokrowiec, przewód standardowy, przewód z pilotem i przestawialnym złączem, przejściówka jack 3,5 mm - jack 6,3 mm. Momentum objęte są 2-letnią gwarancją międzynarodową (realizowaną w krajach, które mają oficjalnego dystrybutora Sennheiser).

Dane techniczne słuchawek Sennhesiser Momentum:

[zdjęcie słuchawek Sennheiser Momentum]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl