Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

Onkyo - nowe amplitunery (12.07.2000)

Japoński producent sprzętu hi-fi rozszerzył ofertę serii Separate Colection 205 o amplituner stereo R 805. Niewielka obudowa o szerokości 205mm ma aluminiowy panel przedni. Wzmacniacz zbudowany na tranzystorach bipolarnych ma moc wyjściową 2 x 20W (DIN przy 4omach). Sekcja przedwzmacniacza posiada pięć wejść liniowych w tym trzy pętle wejście/wyjście, a także ma możliwość rozłączenia przedwzmacniacza i końcówki mocy, co pozwala wykorzystać R 805 łącznie z dekoderem ED 205 do stworzenia systemu kina domowego. Na tylnej ściance znajdują się zakręcane gniazda głośnikowe oraz dodatkowe gniazdo sieciowe. Zastosowano też regulację barwy niskich i wysokich częstotliwości, oraz korekcję "Acoustic presence". Ponadto urządzenie wyposażone jest w timer o czterech trybach pracy, oraz funkcję Accuclock , która zapewnia stałą kontrolę zegara wykorzystując czas podawany w stacjach radiowych z RDS. Do pamięci tunera można wprowadzić do 30 stacji radiowych. Pilot zdalnego sterowania zapewnia kontrolę nad wszystkimi elementami wchodzącymi w skład linii Separate Colection 205.

Od kwietnia osiągalny jest nowy amplituner AV TX DS484 (1.999 zł). Zawiera on wzmacniacz o mocy 5x75W (DIN 6omów), dekodery Dolby ProLogic, AC-3, DTS, tuner radiowy FM/MW z RDS, wykonany z aluminium panel przedni, procesor DSP (z trybami: orchestra, unplugged, 5 channel stereo), tryb Late Night, wejście multikanałowe 5,1. Na tylnej ściance znajdują się: trzy wejścia dla sygnału cyfrowego w tym dwa koncentryczne, dwa gniazda sieciowe umożliwiające podłączenie urządzeń dodatkowych. W wyposażeniu załączono zdalne sterowanie współpracujące ze wszystkimi urządzeniami ONKYO.

W połowie czerwca, pojawił się na naszym rynku amplituner AV TX DS989, o wymiarach 435 x 196 x 451 i masie 22kg. TX DS989 wyposażono w najnowszy THX ULTRA wraz z dekoderem SURROUND EX. Ma on także pełen zestaw dekoderów: MPEG, AC-3, DTS. Łatwy dostęp do dekoderów (łącze IEEE-1394) pozwoli na bieżące dostosowywanie ich programu do pojawiających się nowych standardów kodowania. Amplituner wyposażony jest tuner FM i MW z możliwością wprowadzenia do pamięci 40 stacji. Cena wynosi 13.999 zł.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl