Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PHILIPS - stacjonarny odtwarzacz multimedialny HMP7001 (31.08.2012)

Latem Philips wprowadził do sprzedaży stacjonarny odtwarzacz multimedialny HMP7001. Rekomendowana cena detaliczna urządzenia wynosi 559 PLN.

HMP7001 pozwala na słuchanie muzyki, oglądanie filmów i zdjęć w wielu formatach. Media można odtwarzać z Internetu lub lokalnych nośników. Odtwarzacz odczytuje pliki z urządzeń z certyfikatem DLNA. Do połączeń sieciowych można wykorzystać zarówno gniazdo Ethernet jak i transmisję Wi-Fi. Na bocznej ściance jest gniazdo USB, do którego można podłączać przenośne pamięci, a obok znajduje się gniazdo na karty SD. Do dyspozycji są też: wyjście HDMI, wyjście kompozytowe wideo (CVBS), analogowe wyjście audio, cyfrowe wyjście audio oraz złącze eSATA.

Oprócz dekodowania ścieżek filmowych Dolby Digital i DTS, odtwarzacz obsługuje pliki audio z zapisem PCM, AAC, RA, OGG, MKA, MP3, APE, FLAC, WMA (V9), IMP/MS ADPCM i WMA Pro. Przetwornik cyfrowo-analogowy to układ o rozdzielczości 24bity, 192kHz.

Szeroka jest gama obsługiwanych formatów foto (JPEG, BMP, GIF, PNG, TIFF) i wideo (MPEG1, MPEG2, DivX 3.11, DivX 4.x, DivX 5.x, DivX 6.0, DivX Plus HD, H.264, MKV, VC-1, WMV, XviD).

Usługa Net TV umożliwia korzystanie z rozmaitych aplikacji internetowych - wypożyczalni filmów, usługi Catch-up TV i serwisów społecznościowych. Funkcja Stay in Control umożliwia zmianę kanału lub wprowadzenie tekstu przy użyciu smartfona lub tabletu. Funkcja SimplyShare pozwala przesyłać strumieniowo zdjęcia, muzykę i filmy z komputera, telefonu i tabletu do telewizora. Wbudowana przeglądarka internetowa umożliwia korzystanie z internetu bez udziału komputera. Aby ułatwić korzystanie z sieci można podłączyć bezprzewodową myszkę lub klawiaturę.

[zdjęcie stacjonarnego odtwarzacza multimedialnego Philips HMP7001]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl