Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ADVANCE ACOUSTIC - aktywne, bezprzewodowe kolumny Air 70 (30.08.2012)

Nowe zestawy głośnikowe Advance Acoustic Air 70 to aktywne, bezprzewodowe, dwudrożne kolumny przystosowane do współpracy z większością przenośnych i stacjonarnych źródeł audio. Cena Air 70 to 1.690 złotych za parę.

Air 70 to dwudrożne monitory bass-reflex z 13cm głośnikiem niskotonowym i 25mm kopułką wysokotonową. Kolumny wyposażone są we wzmacniacz o mocy 2x50W i odbiornik AirBlue z najnowszą wersją kodeka Bluetooth apt-X. AirBlue umożliwia szybką bezprzewodową komunikację z wszystkimi smartfonami, tabletami czy komputerami PC i MAC korzystającymi z technologii Bluetooth zarówno z apt-X jak i bez. Oprócz bezstratnych plików wysokiej jakości można również odtwarzać pliki MP3.

Kolumny głośnikowe Advance Acoustic AIR 70 posiadają niezależną regulację wzmocnienia. Analogowe źródła mozna podłączyć do wejścia stereo mini-jack lub do wejścia RCA. Selektor na tylnej ściance pozwala wybrać czy korzystamy z wejścia analogowego czy z bezprzewodowego.

[zdjęcie aktywnego bezprzewodowego zestawu glośnikowego Advance Acoustic Air 70]
[zdjęcie aktywnego bezprzewodowego zestawu glośnikowego Advance Acoustic Air 70 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl