Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SONY - amplituner STR-DN1030 z łącznością bezprzewodową (29.08.2012)

Sony STR-DN1030 to nowy amplituner 7.2-kanałowy, który wyróżnia się zastosowaniem łączności bezprzewodowej. Nagrania z urządzeń Apple można transmitować przy użyciu technologii AirPlay. Można też wykorzystywać sieć Wi-Fi do odtwarzania muzyki i filmów z komputera, tabletu bądź innego urządzenia podłączonego do sieci.

STR-DN1030 ma moc 120W na kanał. Użytkownik ma do wyboru szereg trybów brzmienia, takich jak klub jazzowy czy sport. Ciekawostką jest tryb rekonstruujący akustykę Filharmonii Berlińskiej. Klient sieci obsługuje pliki audio w formatach WAV (LPCM), MP3, WMA, AAC, FLAC.

STR-DN1030 ma na wyposażeniu system kalibracji DCAC (Digital Cinema Auto Calibration) automatycznie analizujący rozmieszczenie głośników i dobierający ustawienia, które zapewniają optymalny dźwięk.

Pośród bogatego zestawu złączy jest pięć wejść HDMI, jedno wyjście HDMI i wejście USB 2.0. Dzięki zgodności z aplikacją Sony Media Remote, do sterowania urządzeniem można użyć także smartfonu lub tabletu. Wymiary STR-DN1030 to 430 x 158 x 322,6 mm.

[zdjęcie amplitunera Sony STR-DN1030]
[zdjęcie amplitunera Sony STR-DN1030 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl