Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MC INTOSH - odtwarzacz MVP891, preamp AV MX121i, wielokanałowy wzmacniacz MC8207 (27.08.2012)

Na polski rynek weszły trzy nowe urządzenia McIntosh do kina domowego. Są to odpowiednio: siedmiokanałowy wzmacniacz mocy MC8207, przedwzmacniacz/procesor MX121 oraz wieloformatowy odtwarzacz MVP891.

MC8207 ma moc po 200W na kanał (łącznie 1.400W). Moc jest taka sama zarówno na obciążeniu 4 omy jak i 8 omów. Nowe wskaźniki LED pokazują jaka moc jest dostarczana do trzech przednich kanałów. Wzmacniacz można też konfigurować na różne sposoby - przykładowo wszyskie kanały dla jednego systemu kina domowego lub pięć kanałów na kino domowe, a dwa kanały na stereo w drugiej strefie. Wymiary wzmacniacza to 445 x 240 x 533 mm. Masa wynosi 44,2kg.

Przedwzmacniacz/procesor MX121 obsługuje sygnały HDMI 3D. Ma układy skalujące sygnał do rozdzielczości 1080p. Obsługiwana jest technologia Apple AirPlay, a wejście USB pozwala korzystać z urządzeń iPod, iPhone, iPad. Procesor Audyssey MultiEQ XT pomaga w korygowaniu akustyki pomieszczneia, a XT Auto Calibration ułatwia wykonanie ustawień. MX121 pozwala na pracę wielostrefową (obsługa dwóch dodatkowych stref). Na wyposażeniu są zarówno symetryczne jak i niesymetryczne wejścia i wyjścia, a także przedwzmacniacz gramofonowy MM. Do tego dochodzi bogata paleta analogowych i cyfrowych wejść/wyjść audio i video. Wymiary przedwzmacniacza to 445 x 194 x 495 mm. Masa wynosi 13,61kg.

Wieloformatowy odtwarzacz MVP891 odczytuje płyty DVD, Blu-ray, CD, SACD, CD-R i CD-RW. Przy odtwarzaniu wielokanałowych ścieżek w każdym kanale pracuje 32-bitowy konwerter CA. Natomiast przy odtwarzaniu stereo pracuje zestaw konwerterów w konfiguracji Quad Balanced. MVP891 może być podłączony do sieci lokalnej poprzez gniazdo Ethernet. Dostępne są funkcje sieciowe BD-Live, DivX HD oraz You Tube. Można odtwarzać muzykę, filmy i zdjęcia z komputera. Na wyposażeniu jest też gniazdo USB. Odtwarzacz obsługuje pliki audio MP3, WMA, AAC, LPCM (liniowy PCM). Wyjście stereofoniczne jest dostępne zarówno w postaci RCA jak i XLR. Wymiary odtwarzacza to 445 x 152 x 406 mm. Masa wynosi 10,9kg.

[zdjęcie 7-kanałowego wzmacniacza mocy McIntosh MC8207]
[zdjęcie procesora/przedwzmacniacza McIntosh MX121]
[zdjęcie wieloformatowego odtwarzacza McIntosh MVP891]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl