Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

CRESYN - słuchawki douszne C500E i C510E (20.08.2012)

Kilka tygodni temu na polski rynek trafiły flagowe modele marki Cresyn - C500E oraz C510E - wykonane w technologii Dual Chamber. Producent postawił sobie za cel uzyskanie wysokiej jakości za niewygórowaną cenę.

Model C510E (cena 149 złotych) to model dokanałowy, który zapewnia bardzo dobrą izolację od otoczenia. Model C500E (cena 99 złotych) to słuchawka douszna dla tych, którzy wolą klasyczne konstrukcje.

Podstawowe cechy obydwu modeli są takie same. Słuchawki C500E i C510E dostępne są w kolorze czarnym, mają dynamiczne przetworniki 14,3mm, impedancję 32Ω i maksymalną moc wejściową 40mW. Przewód w obydwu modelach ma długość 1,2m i jest zakończony wtykiem 3,5mm mini-jack.

Do produkcji słuchawek wykorzystano elementy z aluminium. W komplecie załączone są pianki Comply Foams z Hearing Componenets Ltd. Comply Foams dostosowują się do ucha, zapewniają wysoki komfort użytkowania, a dźwięk jest bardziej naturalny niż z wykorzystaniem zwykłych gumek.

Opakowanie C500E oraz C510E nawiązuje do Technologii Podwójnej Komory Dźwiękowej. Otwiera się od środka gdzie dwie części pudełka trzymają się za pomocą magnesu. Po rozczepieniu połówek widoczna jest zawartość.

Specyfikacje Cresyn C500E:

Specyfikacje Cresyn C510E:

[zdjęcie słuchawek Cresyn C500E]
[zdjęcie słuchawek Cresyn C510E]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl