Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PHILIPS - nauszne słuchawki Fidelio M1 (18.08.2012)

W ubiegłym miesiącu do sprzedaży weszły nauszne słuchawki Philips Fidelio M1. Jest to drugi produkt z kolekcji Fidelio, czyli linii słuchawek najwyższej klasy. Wcześniej zaprezentowano już model Fidelio L1. Rekomendowana cena detaliczna Fidelio M1 wynosi 899 złotych.

Philips Fidelio M1 wykorzystują 40-milimetrowe przetworniki z neodymowymi magnesami. Jest to zamknięta konstrukcja akustyczna z systemem BassReflex System (BRS).

Zastosowano podwójną warstwę poduszek. Piankowe poduszki są wykonane z oddychających materiałów, dopasowują się do kształtu ucha i zapobiegają naciskom oraz poczuciu gorąca, dzięki czemu zapewniają komfort noszenia. Lekki projekt uzyskano dzięki starannie wybranym materiałom, takim jak aluminiowe elementy nauszne oraz pałąk z prawdziwej skóry, co sprawia, że słuchawki są jednocześnie trwałe i wygodne.

Przewód o długości 1,1m ma pilota, który umożliwia wygodne zarządzanie rozmowami telefonicznymi i muzyką. W zestawie dołączane jest etui do przechowywania słuchawek.

[zdjęcie słuchawek Philips Fidelio M1]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl