Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

HIFI MAN - przenośny, audiofilski odtwarzacz HM-601 Slim (17.08.2012)

Na nasz rynek wchodzi nowa wersja odtwarzacza HiFiMan HM-601, czyli model HM-601 Slim. Jak wskazuje nazwa nowy model jest cieńszy od poprzednika, a także lżejszy i tańszy. Cena urządzenia to 999 złotych za wersję z pamięcią 4GB.

HiFiMan nie podąża za popularnym trendem do zwiększania ilości bitów w układach cyfrowych. HM-601 Slim przetwarza dźwięk w rozdzielczości 16- bitów/44 kHz i bazuje na konwerterze TDA1543.

Jak podaje producent HM-601 Slim został wyposażony w jeden z najmocniejszych wzmacniaczy słuchawkowych na rynku. Dzięki temu jest w stanie współpracować z różnorodnymi słuchawkami. Dopuszczalne są słuchawki o impedancji do 300Ω.

Wyjście liniowe pozwala podłączyć HM-601 do wzmacniacza jako źródło dźwięku, czyli kompaktowy odtwarzacz plików cyfrowych. HM-601 może pracować podłączony na stałe do zasilania, jako urządzenie stacjonarne. Bateria pozwala na pracę do około 9-10 godzin.

Mając na uwadze różne potrzeby i możliwości finansowe klientów HiFiMan umożliwił duży zakres zmian pojemności pamięci w zakresie od 4 do 40GB. Pamięć 4GB jest wbudowana (istnieje też wersja z wbudowaną pamięcią 8GB). Tak szeroka paleta jest możliwa dzięki standardowemu slotowi SD obsługującemu karty pamięci do 32GB.

Oprogramowanie HM-601 pozwala na odtwarzanie plików FLAC, WAV, APE, OGG, AAC, WMA, MP3. Możliwe jest odtwarzanie audiofilskich WAV PCM oraz FLAC 24/96.

Dane techniczne HiFiMan HM-601 Slim

[zdjęcie odtwarzacza HiFiMan HM-601 Slim]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl