Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SONY - trzy nowe serie odtwarzaczy Walkman (14.08.2012)

W najbliższych tygodniach do sprzedaży w Polsce wchodzą kolejne przenośne odtwarzacze Sony Walkman. Najpierw pojawią się F800 i E570, a we wrześniu E470.

Seria Walkman F800 oparta jest na systemie Android 4.0 (Ice Cream Sandwich). Dotykowy, 3,5-calowy ekran obsługuje technikę multi-touch. Urządzenia F800 umożliwiają korzystanie z zasobów Internetu przy użyciu szeregu fabrycznie zainstalowanych aplikacji (e-mail, mapy, galeria multimediów). Łącza Wi-Fi i Bluetooth umożliwiają też pobieranie dodatkowych aplikacji z oferty serwisu Google Play. Pojemność pamięci NWZ-F805 wynosi 16 GB. Odtwarzacz ma cyfrowy wzmacniacz S-Master MX i pięć technologii Clear Audio. Obsługiwane formaty plików audio to MP3, WMA (bez DRM), AAC-LC (bez DRM), HE-AAC, Linear PCM, FLAC. W zestawie znajdują się słuchawki douszne MDR-EX0300E. Czas pełnego ładowania przez USB wynosi około 4 godzin i pozwala na odtwarzanie dźwięku do 25 godzin lub odtwarzanie wideo do 4,5 godzin.

Seria Walkman E570 wyróżnia się zastosowaniem technologii cyfrowego osłabiania zewnętrznych hałasów. Ekran odtwarzacza ma rozmiar 2 cale. Pojemność pamięci NWZ-E574 wynosi 8 GB. Obsługiwane formaty plików audio to MP3, WMA (bez DRM), AAC-LC (bez DRM) i Linear PCM. W zestawie są słuchawki NC MDR-NC033E. Czas pełnego ładowania przez USB wynosi około 3 godzin i pozwala na odtwarzanie dźwięku do 36 godzin lub odtwarzanie wideo do 6 godzin.

Walkman E470 (pojemność pamięci 8GB) to model oferowany w szerokiej palecie jaskrawych kolorów. Jego ekran ma rozmiar 2 cale. Na wyposażeniu jest tryb karaoke i funkcja synchronizowanego wyświetlania tekstu. Nowością jest też wyposażenie odtwarzacza w gry. Obsługiwane formaty plików audio to MP3, WMA (bez DRM), AAC-LC (bez DRM), Linear PCM. Do odtwarzacza załączane są słuchawki douszne MDR-EX083E. Czas pełnego ładowania przez USB wynosi około 3 godzin i pozwala na odtwarzanie dźwięku do 36 godzin lub odtwarzanie wideo do 6 godzin.

Zestaw plików wideo odtwarzanych przez wszystkie odtwarzacze jest taki sam i obejmuje MPEG4, AVC (H.264/AVC), WMV9 (bez DRM).

[zdjęcie odtwarzacza Sony Walkman NWZ-F800]
[zdjęcie odtwarzacza Sony Walkman NWZ-E570]
[zdjęcie odtwarzacza Sony Walkman NWZ-E470]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl