Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AUDIOMICA - dwa kable USB (6.06.2012)

Firma Audiomica dodała do swojej oferty dwa nowe kable. Są to interkonekty USB.

Crystal Gold DAC (cena 850 złotych za przewód 2m) to zmodyfikowana wersja znanego wcześniej DAC cable (AML 12/6). Zastosowano posrebrzane przewodniki z miedzi OCC oraz izolator z polietylenu o dużej gęstości i wysokiej poprawności dielektrycznej. Kabel ma dwuwarstwowe ekranowanie z foli aluminiowej i plecionki miedzianej. Złącza USB (A-B) są pozłacane. Średnica przewodników to 4x17 AWG, natomiast średnica zewnętrzna to 11 AWG. Opcjonalnie może być zastosowany filtr DFSS, za dopłatą 250 złotych.

Azur Clear DAC (cena 500 złotych za przewód 2m) ma cztery posrebrzane przewodniki 17AWG z miedzi OFC oraz izolator z polietylenu o dużej gęstości i wysokiej poprawności dielektrycznej. Dwuwarstwowe ekranowanie wykonano z foli aluminiowej i plecionki miedzianej. Złącza USB są pozłacane. Średnica zewnętrzna to 11 AWG. Opcjonalnie można zastosować filtr DFSS, za dopłatą 250 złotych.

[zdjęcie kabla USB Audiomica Azur Clear DAC]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl