Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

HARMONIX - kabel głośnikowy CS-120 Improved Version i eliminator zakłóceń AC Enacom (12.05.2012)

Firma Moje Audio wprowadziła na nasz rynek dwa nowe produkty japońskiej Combak Corporation sprzedającej swe wyroby pod markami Reimyo, Harmonix, Bravo i Enacom.

Kabel głośnikowy Harmonix CS-120 został wycofany z produkcji kilka lat temu. Teraz pojawiło się jego nowe wydanie: Harmonix CS-120 Improved Version. Nowy model zawiera wiele udoskonaleń w stosunku do poprzednika, między innymi przewody Harmonic-strings i podwójną powłokę złota i rodu na widełkach. Harmonix CS-120 Improved Version jest oferowany tylko z zakończeniem w postaci widełek z wysokiej czystości miedzi. Standardowo dostępne są długości 1.0m, 1.5m, 2.0 m, 2.5m oraz 3.0m (większe długości dostępne na zamówienie). Zestaw pary kabli długości 2,5 metra kosztuje 4.190 zł, a zestaw o długości 3 metry kosztuje 4.790 zł.

Druga nowość to sprzedawany pod marką Enacom eliminator zakłóceń prądu zasilającego. Model AC Enacom Limited Edition wykorzystuje kabel Harmonix X-DC, audiofilskie wtyki WattGate 330i lub 390i. Zastosowano też specjalną technologię montażu. Cena wynosi 1.050 zł.

[zdjęcie kabla głośnikowego Harmonix CS-120 Improved Version]
[zdjęcie eliminatora zakłóceń AC Enacom Limited Edition]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl