Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SENNHEISER - słuchawki bezprzewodowe Bluetooth serii Mobile Music (5.05.2012)

Sennheiser przedstawił nowe, bezprzwodowe słuchawki komunikujące się przez Bluetooth. Są to cztery modele serii Mobile Music: MM 400-X, MM 450-X Travel, MM 500-X i MM 550-X Travel. Wszystkie są oparte na najnowszym kodeku transmisyjnym apt-X. Słuchawki są objęte 2-letnią gwarancją.

Sennheiser MM 400-X to nauszne słuchawki do telefonów mutlimedialnych. Łatwo mozna przełączać się między rozmowami a słuchaniem muzyki. Niewidoczny mikrofon zapewnia łączność telefoniczną. Dostępna jest też opcja podłączenia przewodowego. MM 400-X są kontrolowane przyciskami na słuchawce. Miękkie nauszniki mają zpewnić komfort przy długim użytkowaniu, a składana konstrukcja ułatwia transport. Pałąk jest wzmacniany metalem. Baterie można wymienić lub doładować przez port USB lub ładowarkę uniwersalną (w komplecie). Masa wynosi 105 g.

Podobna do MM-400X wersja MM 450-X Travel jest dodatkowo wyposażona w system Noise Gard 2.0, redukujący szumy otoczenia, oraz w funkcję przesłuchu TalkThru, pozwalającą usłyszeć dźwięki wokoło.

Wokółuszne słuchawki Sennheiser MM 500-X mają takie same podstawowe cechy jak MM-400X: niewidoczny mikrofon, opcję podłączenia przewodowego, sterowanie przy pomocy przycisków na słuchawce. Wokółuszne poduszki zapewniają odpowiednią izolację i komfort. Konstrukcja jest składana, a w komplecie jest pokrowiec. Pałąk jest wzmacniany metalem. Baterie można wymienić lub doładować przez port USB lub ładowarkę uniwersalną (w komplecie). Masa wynosi 179 g.

Sennheiser MM 550-X Travel to flagowy model serii Mobile Music. Ta wersja MM 500-X wyposażona jest w system redukcji szumów otoczenia Noise Gard 2.0, funkcję przesłuchu TalkThru oraz technologię SRS WOW HD dla szerokiej przestrzeni dźwiękowej, większej przejrzystości brzmienia i mocniejszego basu.

Uzupełniającym elementem jest transmiter Bluetooth na USB, Sennheiser BTD 500 - polecany do sprzedaży razem z zestawami Sennheiser z rozszerzeniem X. Szczególnie przyda się on w przypadku urządzeń, które nie obsługują kodeka apt-X.

[zdjęcie słuchawek Sennheiser MM 400-X]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl