Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

Myryad - komponenty serii Cameo (6.07.2000)

W ubiegłym miesiącu brytyjska firma Myryad wprowadziła nową serię komponentów pod nazwą Cameo. Technicznie opiera się ona na rozwiązaniach zaczerpniętych z serii M. Seria Cameo obejmuje wzmacniacz zintegrowany odtwarzacz CD i tuner z RDS, każdy element jest zdalnie sterowany.

Wzmacniacz o mocy 50W/8 i 100W/4 z wysokooprądowymi tranzystorami w stopniach wyjściowych ma też wejście MM i dodatkowe wyjście o poziomie liniowym by umożliwić bi-amping.

Odtwarzacz CD wyposażono w 24-bitowe przetworniki delta-sigma, 7 osobno stabilizowanych zasilaczy i koncentryczne wyjście cyfrowe. Rekomentowana cena całego systemu w Wielkiej Brytanii wynosi 1.500 funtów. Poszczególne komponenty kupowane osobno kosztują odpowiednio: odtwarzacz CD - 579.95 GBP, tuner - 489.95GBP, wzmacniacz - 529.95GBP.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl